niedziela, 6 maja 2018

Oficjalne zdjęcia księcia Louisa i księżniczki Charlotte!

Pałac Kensington opublikował dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia księcia Louisa, a drugie księżniczkę Charlotte z młodszym braciszkiem, Louisem.


Zdjęcie Louisa zostało wykonane 26 kwietnia, czyli trzy dni po narodzinach.


Zdjęcie rodzeństwa zostało natomiast wykonane w dzień 3 urodzin księżniczki Charlotte, czyli 2 maja. Autorką obu zdjęć jest oczywiście Kate, fotografie wykonała ona w Pałacu Kensington.


Co ciekawe sweterek, który ma na sobie Charlotte, należał najpierw do jej starszego brata. George pojawił się w nim na zdjęciu opublikowanym z okazji 90 urodzin królowej, na którym pojawiła się monarchini i jej młodsze wnuki oraz prawnuki.


 To nie pierwszy raz kiedy księżniczka nosi ubrania po starszym bracie. Podczas Royal Tour po Kanadzie księżniczka nosiła sweterek, który George nosił kiedy odwiedził mamę i siostrę w szpitalu.


Zdjęcie, na którym Charlotte całuje Louisa przypomina mi trochę to, na którym to George dawał buziaka malutkiej Charlotte, opublikowanym po narodzinach księżniczki.


Moim zdaniem zdjęcia są przeurocze!

2 komentarze:

  1. Poproszę o 3 pierwsze oficjalne zdjęcia książęcego trio. będzie można porównać w jakim stopniu byli do siebie podobni. jestem tego bardzo ciekawa. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.