czwartek, 3 maja 2018

Prababcia i babcia w odwiedzinach u Louisa + Książę zarejestrowany + Nowi sąsiedzi rodziny z Cambridge

Dwa dni temu królowa poleciała z Windsoru do Pałacu Kensington, aby po raz pierwszy zobaczyć swojego najmłodszego prawnuka, księcia Louisa. W Londynie była około godziny 14.

Lot trwał około 40 minut. Królowa trzymała w ręce bukiet kwiatów, który prawdopodobnie sama wybrała i był prezentem dla księżnej Kate. Królowa na pewno spotkała się też z księciem George'm i księżniczką Charlotte, która wczoraj obchodziła trzecie urodziny. Bez wątpienia z tej okazji miała także prezent dla swojej prawnuczki, Charlotte.


Kilka dni temu akt urodzenia księcia Louisa został upubliczniony. Książę, który korzysta z urlopu po narodzinach syna, podpisał akt urodzenia we wtorek w Pałacu Kensington z obecną rejestratorką Westminster, Patricią Gordon. 


Chociaż akt urodzenia może wydawać się formalnością, może to być stresująca praca. Przekonała się o tym poprzednia rejestratorka Westminster, Alison Cathcart, która ujawniła, że ​​otrzymała niepochlebne komentarze w związku z jej "bałaganem pisma" na formularzu księcia George'a w 2013 roku. Pani Cathcart przyznała się, że była "podenerwowana", gdy wypełniała dokumenty, siedząc obok księcia Williama w Pałacu Kensington. Akt urodzenia Louisa został wypełniony komputerowo.


Zazwyczaj rodzice muszą udać się do urzędu stanu w ciągu 42 dni od urodzenia dziecka, ale w tym przypadku zastępca sekretarza udał się do Pałacu Kensington.

express.co.uk
Kilka dni temu Carole Middleton po raz kolejny odwiedziła swoją córkę i jej rodzinę w Pałacu Kensington. Najwidoczniej mama Kate jest dużym wsparciem dla rodziny z Cambridge i dla Kate.


Kilka dni temu pojawiła się informacja, że na terenie Pałacu Kensington zamieszkała księżniczka Eugenie i jej narzeczony Jack Brooksbank. Para wybrała dom z trzema sypialniami o nazwie Ivy Cottage. Przeprowadzka nastąpiła w zeszłym tygodniu. Eugenie i Jack mieszkają bardzo blisko Harry'ego i Meghan, z którymi podobno mają świetne kontakty. Apartament rodziny z Cambridge znajduje się nieco dalej, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo blisko i zapewne te trzy pary będą się często spotykać.


4 komentarze:

 1. Jak tylko pojawią się dzieci Harry 'ego i Eugenie George,Charlotte i Louis będą mieć kompanów do zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe co mała Charlotte dostała w prezencie od prababci, a bukiet kwiatów dla Kate jest uroczy!
  Krolowa wyglada na tych zdjęciach jak taka "normalna" babcia (oczywiście helikopter i obstawa, trochę ten obraz psują). Pozdrawiam i miłego dnia! ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Eugenia będzie płaciła za swój apartament ?

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.