niedziela, 13 maja 2018

Co Kate robi z kwiatami, które dostaje?

Podczas wyjść i spotkań z ludźmi Kate dostaje mnóstwo kwiatów. Zazwyczaj po chwili przechodzą one w ręce prywatnej sekretarz księżnej, która jej towarzyszy podczas wykonywania obowiązków, ale co dzieje się z nimi dalej? Tego dowiedziecie się w dzisiejszym poście.

Szczególnie podczas "royal walkabout" Kate dostaje bardzo dużo kwiatów. Ludzie chcą jej w ten sposób podziękować, że odwiedziła to, a nie inne miejsce oraz, że do nich podeszła i porozmawiała. Księżna uwielbia takie interakcje z ludźmi."Wszyscy dokuczają mi w rodzinie, że spędzam zbyt dużo czasu na rozmowie" ujawniła się księżna.


Okazuje się, że kwiaty są zawsze ponownie wykorzystywane. Często są rozdawane różnym organizacjom charytatywnym. Czasem przekazuje się je do kościołów.


Zdarza się, że Kate zatrzymuje bukiety kwiatów i zabiera je ze sobą do domu. Księżniczka Charlotte z pewnością to uwielbia! 


Zachęcam do komentowania!
Zdjęcia: Popsugar

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy post! Zawsze zastanawiałam się co dzieje się z kwiatami

    OdpowiedzUsuń
  2. To właśnie jeden z aspektów wykonywania pracy przez księżne,którego im zazdroszczę- dostawać tyle kwiatów! Ja jednak pewnie nikomu nie chciałabym ich oddać,tylko ustawiłabym je w każdym miejscu w domu: )

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.