czwartek, 17 maja 2018

W drodze do Windsoru i próba! - nowe zdjęcia rodziny z Cambridge!

Dziś pojawiły się nowe zdjęcia rodziny z Cambridge. Kate i William zostali sfotografowani w samochodzie podczas drogi z Pałacu Kensington do Windsoru, gdzie w najbliższą sobotę odbędzie ślub Harry'ego i Meghan. Mieliśmy okazję zobaczyć Kate po raz pierwszy od czasu narodzin Louisa, a już za dwa dni zobaczymy ją na ceremonii ślubu, na którą chyba wszyscy ogromnie wyczekujemy.


Rodzina jechała za Meghan i Harry'm. Wszyscy mieli okazję spotkać się z Królową i będą mogli jeszcze wszystko nadzorować przed dniem ślubu. 


Kate podobno ma być odciążona tego dnia, ale za to George i Charlotte będą pełnić bardzo ważną rolę, małych paziów i druhenek, natomiast William będzie drużbą. Trójka była obecna na próbie całej ceremonii, pojawiły się zdjęcia z samochodu, gdy wracali.


Kate miała na sobie sukienkę od Michaela Korsa w kwiatowy wzór oraz okulary przeciwsłoneczne Givenchy, Pippa, siostra Kate miała na sobie takie same podczas Wimbledonu w 2012 roku. Ciekawe czy siostrze mają dwie takie same pary czy jedną, którą jedna pożyczyła drugiej.


2 komentarze:

  1. Cudownie wreszcie zobaczyć Kate.

    OdpowiedzUsuń
  2. Porównując Kate do Meghan to ta druga przyćmi naszą Kate. Księżna Kate to już stateczna mamusia, w Meghan ma coś w sobie. Mam nadzieje, że obie znajdą dla siebie role bo też nie fajnie będzie gdy Kate zostanie trochę zgaszona.

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.