sobota, 24 marca 2018

Pierwsza ciąża Kate - podsumowanie

Dziś wrócimy do pierwszej ciąży Kate i jej stylizacji w tym czasie oraz wyjść jakie odbyła.


3 grudnia 2012 roku rzecznik Pałacu St James ogłosił, że księżna Cambridge spodziewa się pierwszego dziecka.

"Ich Królewskie Wysokości, książę i księżna z Cambridge, z przyjemnością ogłaszają, że księżna Cambridge spodziewa się dziecka."
"Królowa, książę Edynburga, książęta Walii, księżna Kornwalii i książę Harry oraz członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomościami."

"Ponieważ ciąża jest w bardzo wczesnym stadium, oczekuje się, że Jej Królewska Wysokość pozostanie w szpitalu przez kilka dni i będzie wymagać czasu odpoczynku."

Księżna trafiła do szpitala King Edward VII z powodu hyperemesis gravidarum. To spowodowało, że ciąża została ogłoszona wcześniej niż Kate i William zamierzali to zrobić. William bardzo często odwiedzał księżną i spędzał z nią bardzo dużo czasu.

4 grudnia zostało wydane kolejne oświadczenie.

"Księżna Cambridge czuje się lepiej. Ona i książę są niezmiernie wdzięczni za życzenia, które otrzymali. Pozostanie w szpitalu i nadal będzie leczona z powodu hyperemesis gravidarum."

6 grudnia Kate opuściła szpital. Księżna wybrała płaszczyk od Diane von Furstenberg oraz długie kozaki Russel & Bromley.

Pojawiło się też oświadczenie.

"Księżna Cambridge została wypisana ze szpitala King Edward VII, a teraz udaje się do Pałacu Kensington na odpoczynek, Jej Królewskie Wysokości pragną podziękować personelowi szpitala za opiekę i leczenie, jakie otrzymała księżna."

16 grudnia Kate odbyła swoje pierwsze oficjalne wyjście po ogłoszeniu ciąży. Uczestniczyła w BBC Sports Personality of the Year Awards. Księżna była obecna podczas 45 minut gali, która trwała dwie godziny, co wskazywało, że nie czuła się jeszcze w pełni dobrze. Księżna wybrała na tą okazję suknię od Alexandra McQueena, buty Jimmy Choo, kolczyki Kiki McDonough oraz naszyjnik od Asprey.

Pojawiła się informacja, że 18 grudnia zaprosili swoich pracowników na obiad. Spotkanie odbyło się w restauracji Bumpkin w  dzielnicy Notting Hill. Nie pojawiły się żadne zdjęcia. Wiadomo tylko, że Kate miała na sobie sukienkę w kwiaty.

19 grudnia Kate i William przybyli na coroczny, świąteczny obiad u królowej.

22 grudnia rzecznik Pałacu St James wydał oświadczenie i potwierdził plotki jakie krążyły w tym temacie od pewnego czasu. Kate i William zdecydowali się spędzić święta z rodziną Middletonów.

25 grudnia Kate, William i rodzina Middleton zjawili się w kościele św. Marka w Englefield, aby uczestniczyć w świątecznym nabożeństwie. Catherine zdecydowała się założyć płaszcz od Hobbs, botki Aquatalia, torebkę Gucci, szalik Hugo Boss oraz kolczyki Kiki McDonough.
queen.gr
30 grudnia pojawiło się nowe zdjęcie Kate. Zostało wykonane na stacji benzynowej w Berkshire. Księżna miała na sobie sweter z Zary i buty od Russel & Bromley.

Pinterest
W połowie stycznia pojawiło się oświadczenie.

" Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Cambridge mają zaszczyt ogłosić, że ich dziecko przyjdzie na świat w lipcu. Stan księżnej nadal się poprawia, odkąd wyszła ze szpitala w zeszłym miesiącu."

Wieczorem, w dniu swoich 31 urodzin Kate i William oglądali sztukę KOOZA Cirque Du Soleil w Royal Albert Hall wraz z rodziną Middleton i przyjaciółmi.


11 stycznia Kate i William przyjechali do National Portrait Gallery. Para przyjechała tam, aby zobaczyć pierwszy portret Kate. Pojawiła się też rodzina księżnej. Catherine miała tego dnia na sobie sukienkę Whistles, wisiorek Asprey i kolczyki Kiki McDonough.

25 stycznia Kate była widziana na zakupach na King's Road. Miała na sobie pelerynę z Zary.

Duchess Kate
29 stycznia Kate również była widziana na zakupach w Londynie. Miała na sobie płaszczyk Temperley London oraz torebkę Tod's.

30 stycznia także była na zakupach w Londynie. Wybrała pelerynę z Zary oraz swoje buty od Really Wild Clothing Company.


5 lutego pojawiła się informacja, że Kate i William razem z rodziną Middleton wybrali się na wakacje na wyspę Mustique.
Pinterest


19 lutego księżna odwiedziła centrum uzależnień, Hope House w Londynie. Miała na sobie sukienkę od MaxMara, buty Episode, wisiorek Asprey oraz kolczyki Annoushka.

21 lutego Kate wzięła udział w spotkaniu na temat medycyny paliatywnej dzieci i młodzieży w Pałacu St James. Nie pojawiły się żadne zdjęcia.

25 lutego Kate razem z Lupo i przyjaciółką Trini Foyle spacerowała po Hyde Park. Księżna miała kożuszek od L.K Bennet i kalosze Le Chameau.

Pinterest
Na początku marca Kate, Williama, Harry'ego oraz ich przyjaciół Rose i Harry'ego Made z dzieckiem wyjechali do Szwajcarii. Polecieli tam na ślub przyjaciół. 1 marca Kate zostały zrobione zdjęcia z Rose i Harry'm Made oraz ich córeczką. Kate miała na sobie kożuszek od L.K Bennet.

Pinterest
2 marca Kate, William i Harry uczestniczyli w ślubie Marka Tomlinsona i Laury Bechtolsheimer. Kate wybrała na tą okazję płaszcz, który nie został zidentyfikowany, sukienkę od MaxMara i toczek od Lock & Co.

3 marca Kate została sfotogarfowana na spacerze w Szwajcarii. Kate miała na sobie bluzkę z Zary, śniegowce, okulary przeciwsłoneczne Givenchy, a w ręce trzymała swój płaszczyk od Temperley London.


5 marca Kate odwiedziła Grimbsy. Kate miała na sobie płaszczyk od Hobbs, sukienkę Great Plains, kolczyki Annoushka, buty Episode oraz rękawiczki Cornelia James.

15 marca Kate i William oglądali wyścigi konne w Cheltenham. Kate nosiła wtedy płaszcz od Joseph, buty Stuart Weizmana, toczek  Lock & Co., torebkę Emmy oraz kolczyki  Kiki McDonough.

17 marca Kate i William brali udział w obchodach Dnia św. Patryka, patrona Irlandii. Odwiedzili koszary Gwardii Irlandzkiej w Aldershot. Kate miała na sobie płaszczyk od Emilii Wickstead, toczek projektu Sylvii Fletcher dla Lock & Co. Wybrała również szpilki Episode oraz rękawiczki Cornelia James.

Dwa dni później, 19 marca Kate i William odwiedzili Child Bereavement UK, organizację która pomaga osieroconym dzieciom i młodzieży. Kate wybrała na ten dzień płaszcz od Goat, sukienkę z Topshopu, szpilki Episode, rękawiczki Cornelia James oraz kolczyki Annoushka.

Już dnień później, Kate odbyła kolejne wyjście. Tym razem towarzyszyła królowej Elżbiecie i księciu Philipowi. Z okazji 150 rocznicy istnienia lonyńskiego metra, odwiedzili oni stację Baker Street. Księżna miała na sobie płaszcz od Malene Birger, toczek Whiteley, szpilki Episode oraz rękawiczki Cornelia James.

22 marca Kate pojawiła się na obozie Skautów, Great Tower Scout Camp w Newby Bridge w hrabstwie Cumbria. Catherine była ubrana w swoją kurtkę Barbour, kalosze Le Chameau, czapkę Really Wild Clothing Company i kolczyki Kiki McDonough.

4 kwietnia Kate i William odwiedzili Glasgow. Księżna wybrała płaszczyk od Moloh oraz buty Aquatalia.

5 kwietnia był drugim dniem wizyty w Glasgow. Tym razem do pary dołączył książę Karol. Księżna zdecydowała się założyć płaszcz od Armaniego, buty Aquatalia oraz kolczyki Kiki McDonough.

13 kwietnia Kate została sfotogarowana na zakupach w Holt. Miała na sobie sweterek od Ralph Lauren, torebkę Tod's i kamizelkę Really Wild Clothing Company.
Pinterest
20 kwietnia pojawiły się zdjęcia Kate, która razem z mamą, Carole wybrała się na zakupy. Przyszła mama miała ze sobą torebkę Tod's.


19 kwietnia Catherine była widziana na spacerze z Lupo w Ogrodach Kensington.
Pinterest
21 kwietnia księżna pojawiła się na Paradzie Skautów w Windsorze. Catherine na tą okazję wybrała płaszcz od Mulberry, toczek Whiteley, kolczyki Kiki McDonough, szpilki L.K Bennet oraz kopertówkę tej samej firmy.

Kolejnym wyjściem Kate była wizyta w The Wilows Primary School w Manchesterze. 23 kwietnia księżna zaprezentowała się w sukience od Erdem, wisiorku Asprey oraz kolczykach Annoushka.

Następnego dnia, 24 kwietnia Catherine odwiedziła National Portrait Gallery. Księżna założyła sukienkę od Emillii Wickstead, szpilki Ruperta Sandersona oraz diamentowe kolczyki.

26 kwietnia Kate, William i Harry oficjalnie otworzyli studio Warner Bross w Leavesden, w hrabstwie Hertfordshire. Księżna nosiła sukienkę z Topshopu, żakiet od Ralph Lauren oraz szpilki Episode.

Dzień później, 27 kwietnia został opublikowany filmik z przemówieniem księżnej, aby zaznaczyć rozpoczęcie Tygodnia Hospicjów Dziecięcych. Przemówienie zostało nagrane w Clarence House. Kate miała na sobie sukienkę z Toshopu.


Tego samego dnia w internecie pojawiło się nowe zdjęcie Kate, niestety bardzo słabej jakości.

Pinterest
Ostatnim wyjściem Kate w kwietniu była wizyta w Naomi House w Sutton Scotney. 29 kwietnia księżna wybrała płaszczyk od Tary Jarmon, sukienkę, która nie została zidentyfikowana oraz szpilki i torebkę tej samej marki - L.K Bennet. Całą stylizację dopełniła biżuteria - perłowe kolczyki od Annoushka.

11 maja Kate i William wybrali się na ślub przyjaciół -  Williama van Cutsem i Rosie Ruck Keene w Ewelme w hrabstwie Oxfordshire. Księżna miała na sobie sukienkę z Toshopu, żakiet Ralph Lauren, szpilki Episode oraz toczek Vivien Sherriff.

14 maja Catherine wybrała się na zakupy w dzielnicy Chelsea. Miała na sobie żakiet z Zary, buty marki Mint Velvet, szalik Aquascutum. Wzięła też ze sobą torebkę Tod's.

Pinterest
22 maja, po dłuższej przerwie od królewskich obowiązków księżna uczestniczyła w Garden Party. Catherine wybrała na tą okazję płasczyk od Emilii Wickstead, toczek Jane Corbett oraz szpilki Russel & Bromley.

4 czerwca Kate, William oraz inni członkowie rodziny królewskiej uczestniczyli w nabożeństwie z okazji 60 lecia koronacji królowej Elżbiety. Księżna miała na sobie kreację zaprojektowaną przez Jenny Packham, toczek od Jane Taylor oraz buty L.K Bennet. Wzięła ze sobą torebkę od Alexandra McQueena. Wybrała też bransoletkę oraz kolczyki.

7 czerwca pojawiło się zdjęcie Kate i Lupo z pociągu. Zdjęcie jest niestety bardzo rozmyte.
Pinterest
9 czerwca również pojawiły się zdjęcia księżnej. Tym razem było ich więcej i były dobrej jakości. Kate była na zakupach w dzielnicy Chelsea w sklepie Bernard Thorp. Catherine nosiła sukienkę z Asos, sweterek oraz koturny Pied A Terre.


13 czerwca Kate odbyła ostatnie samodzielne wyjście w pierwszej ciąży. Księżna ochrzciła statek o nazwie  Royal Princess w Southampton. Wybrała na tą okazję płaszczyk od Hobbs, toczek od Sylvii Fletcher dla Lock & Co, kolczyki  Annoushka, oraz torebkę od Alexandra McQueena.

Ostanim wyjściem księżnej w pierwszej ciąży było Trooping the Colour. 15 czerwca Kate zaprezentowała się w pałszczyku od Alexandra McQueena, toczku Jane Corbett, perłowe kolczyki oraz torebkę od Alexandra McQueena.

24 czerwca pojawiły się zdjęcia Kate z zakupów. Przyszła mama miała na sobie trencz oraz buty French Stole, wzięła też ze sobą torebkę Tod's.
Pinterest
25 czerwca zostały opublikowane zdjęcia Kate, która wybrała się na zakupy. Miała na sobie sukienkę od Seraphine i sweterek.
Pinterest
26 czerwca pojawiły się zdjęcia Kate, Williama i Lupo zrobione w maju, kiedy para leciała z Anglesey do Londynu. Księżna miała na sobie żakiet z Zary, spodnie z Topshopu, buty Mint Velvet oraz torebkę Tod's.
Pinterest
29 czerwca znów można było zobaczyć nowe zdjęcia Catherine. Pochodziło one z 19 czerwca, wtedy Kate wybrała się do fryziera.

Pinterest
22 lipca księżna Kate urodziła synka!2 komentarze:

  1. Darze sporym sentymentem ten okres-to właśnie wtedy zainteresowałam się rodzinami królewskimi. Pamiętam sporo wtedy mówiono w polskich mediach o Catherine, Williamie i ich pierwszym dziecku. Zainteresowało mnie to i zaczęłam szukać więcej informacji o nich, a później trafiłam i na inne rodziny królewskie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To były moje pierwsze królewskie narodziny,pamiętam je jak dziś i to niemożliwie długie oczekiwanie trwające cały lipiec.Z Charlottw przeszło to na następny miesiąc.Jak będzie z trzecim maleństwem ?

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.