środa, 21 lutego 2018

Wizyta Kate i Williama w Sunderland - Live Blog

Dziś Kate i William odwiedzą Sunderland.Oto kilka informacji o mieście, które odwiedzi para książęca, znalezionych przeze mnie w internecie, na stronie Polemi.co.uk:

"Sunderland leży w hrabstwie Tyne and Wear, przy ujściu rzeki Wear. Jest centrum obszaru metropolitarnego City of Sunderland. W przeszłości Sunderland należał do hrabstwa Durham. Miasto wyrosło z niewielkiej wioski rybackiej, która z czasem stała się dużym portem, a w XIX wieku wchłonęła okoliczne miejscowości - Bishopwearmouth i Monkwearmouth. Mieszkańcy miasta nazywani są Mackem.  Sunderland jest jednym z bardziej niebezpiecznych miast w Wielkiej Brytanii. 11 na 24 dzielnice jest wśród 2000 najbiedniejszych w całej Anglii. Southwick i Marley Potts oraz Hendon i Farringdon mają najwyższy odsetek kradzieży, bezrobocia i przestępstw."


W mieście jest dziś około 7°C.


Ludzie czekają już na Kate i Williama.Kate i William wylądowali dziś rano na lotnisku w Newcastle.


Księżna i książę przyjechali! Para rozmawia ze zgromadzonymi ludźmi.


Kate ma na sobie płaszcz od Dolce&Gabbana.


Księżna rozmawiała z małą dziewczynką.Kate po raz kolejny w trzeciej ciąży wybrała buty od Tod's. Chyba są bardzo wygodne :) Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji Kate?


Na Twitterze Pałacu Kensington pojawiło się podziękowanie dla tych, którzy przyszli powitać parę w Sunderland.


Kiedy Kate i William weszli do budynku The Fire Station zostali przywitani tańcem.


Potem spotkali się z dziećmi i uczestniczyli w sesji pisania opowiadań.Kate powiedziała, że to miłe spotkać dzieci i była pod wrażeniem ich pisania. Mówiła też o tym, jak ważne jest zachęcanie dzieci do pisaniaNastępnie, księżna i książę obejrzeli pokaz tańca wykonany przez Dance Jam Warto zauważyć, że Kate zdjęła płaszcz!


Przyszedł też czas na okazy akrobatyczne.
The Fire Station ma ekscytujący program artystyczny dla młodych ludzi, w tym opowiadanie historii, taniec uliczny i taniec akrobatyczny.
Sukienka Catherine pochodzi od Seraphine.


Ups! Jakiemuś fotografowi wypadł z torby sprzęt podczas wizyty Kate i Williama.


Płaszcz Kate to nie ten sam model, który nosiła w Norwegii, ale bardzo podobny. Który podoba się wam bardziej? Mi chyba jednak ten bordowy.


Para spotkała się z młodymi, którzy są częścią projektu Little Inventors [Mali Wynalazcy].Teraz Kate i William spotykają się z projektami społecznościowymi w barze The Fire Station.


Księżnej został wykonany tymczasowy tatuaż henny. Poprosiła też o bindi dla księżniczki Charlotte.


Tatuaż Kate.
Piękna Kate ;)


Podobno wszycy mówią w Sunderland, że Kate wygląda dziś oszałamiająco. Na tym zdjęciu, z tyłu można zobaczyć prywatną sekretarz Kate.Kate i William opuścili The Fire Station.Następnym przystankiem jest wizyta w Northhern Spire, nowym pomoście nad rzeką Wear, który poprawi połączenia między portem w Sunderland i centrum miasta.NorthhernSpire ma zostać otwarte wiosną i będzie najwyższą strukturą w północno-wschodniej Anglii.Czy oni nie wyglądają uroczo w tych strojach?I po raz kolejny piękna Kate ;)


2 komentarze:

  1. W tym płaszczu (zresztą bardzo ładnym)brzuch księżnej wyparował😉 Pewnie dziś go nie zdejmie. Szkoda że nie zobaczymy jaką sukienkę ma dziś na sobie

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny odcień morskiej zieleni (?). Fason klasyczny,ale kolorami Katw lubi się bawić.Wygląda w nim ślicznie a co najważniejsze w ciąży pewnie czuje się w nim komfortowo.
    Wizyta wygląda na bardzo artystyczną,ciekawą i radosną.Podoba mi się,że zawsze na takich wyjazdach William i Kate podchodzą do zgromadzonych mieszkańców.
    Dzięki za live bloga i ciekawostki! :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.