poniedziałek, 8 stycznia 2018

Jak Kate obchodziła swoje urodziny we wcześniejszych latach?

Jutro Kate obchodzi swoje 36 urodziny. Z tej okazji postanowiłam przygotować dla was post dotyczący tego jak księżna obchodziła swoje urodziny we wcześniejszych latach.

Kiedy rodzina Middletonów mieszkała w Jordanii, Kate chodziła tam do przedszkola. Nauczyła się przyśpiewki "Sto lat" w języku arabskim, i to zanim poznała jej słowa w języku angielskim.


Najlepszym urodzinowym wspomnieniem Kate z dzieciństwa jest tort w kształcie białego królika, który przygotowała dla niej mama, kiedy obchodziła swoje siódme urodziny.


Niewiele wiadomo o tym w jaki sposób Kate obchodziła swoje urodziny w dzieciństwie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Middletonowie prowadzili firmę zajmującą się dostarczaniem ozdób na przyjęcia, można śmiało powiedzieć, że były one z pewnością wielkim wydarzeniem w ich domu, które mijało w szczęściu i radości.


Swoje 21 urodziny Kate spędziła na Uniwersytecie St Andrews. Chciała świętować z rodziną w rodzinnym domu, zdecydowała się też poczekać na bardziej sprzyjającą pogodę. Przyjęcie odbyło się w czerwcu. Jego tematem przewodnim były lata dwudzieste. Kate wystąpiła w pięknej suknii. Książe William przyjechał ''po cichu" jako jeden z ostatnich gości.

Kiedy w dzień swoich 25 urodzin Kate otworzyła drzwi swojego mieszkania, ponieważ chciała iść do pracy czekało na nią mnóstwo paparazzi, było ich około 50. Mimo, iż poradziła sobie dobrze to podobno była przerażona tą sytuacją. Dziewczyna spędziła urodziny w 2007 roku bez Williama, który wyjechał ze swoją jednostką wojskową.


26 urodziny Kate spędziła w rodzinnym gronie. Wybrała się na kolację z rodziną Middleton do londyńskiej restauracji Tom Aikens, a potem razem z siostrą wybrała się do klubu Kitt's. Tego dnia miała na sobie biały płaszcz marki Reiss.


Z okazji 27 urodzin Kate, William zabrał swoją dziewczynę do odległej chatki, która znajduje się na terenie posiadłości Balmoral. Podobno książe przygotował romantyczną kolację przy świecach.

Kolejne, 28 urodziny Kate spędziła w rodzinnym domu. Podobno William z tej okazji podarował Kate perłowe kolczyki. Niestety, zostały one zjedzone przez psa. Kate wpadła w panikę, była zdenerwowana, ale kiedy William się o tym dowiedział wybuchnął śmiechem i kupił jej nowe.

Ostatnie urodziny przed wejściem do rodziny królewskiej Kate spędziła na ślubie przyjaciół, Harry'ego Abruey - Fletchera i Sarah Louise Stourton. Tego dnia wybrała czarny płaszczyk marki Libelula.


30 urodziny księżna spędziła w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Razem z nimi zjadła kolację w Pałacu Kensington. Dzień wcześniej, wieczorem, razem z Williamem udała się na premierę War Horse.


Z okazji 31 urodzin Kate razem z Williamem, rodziną i przyjaciółmi udała się na występ grupy Cirque du Soleil, Kooza. Zajęli miejsce w królewskiej loży w Royal Albert Hall.


Dzień 32 urodzin księżna spędziła z synkiem, mamą i siostrą. William studiował wtedy na Uniwersytecie Cambridge.

W swoje 33 urodzina Kate również postanowiła świętować rodzinnie. Razem z Williamem i George'm zjadła w domu kolację. 

W 2016 i 2017 roku Kate razem z Williamem i dziećmi udała się do Anmer Hall. Rodzina świętowała razem z Middletonami oraz ich przyjaciółmi. W 2016 uczestniczyli w niedzielnym nabożeństwie dzień po urodzinach księżnej, natomiast w 2017 dzień przed.2 komentarze:

 1. Wiadomo czy Kate zna język arabski?
  Świetna notka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, ale wątpie w to. Podczas pobytu w Jordanii Kate była małą dziewczynką, kiedy wyjechali miała 4 latka, więc z tego czasu zapewne niewiele pamięta, nie mówiąc już o języku arabskim, chyba że zapragnęła nauczyć się tego języka już w Wielkiej Brytanii.

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.